Drahí veriaci, ako iste viete, bohoslužobné obrady sa uvolnia od 6.mája 2020. V našej bazilike sa budú slúžiť sväté omše za prítomnosti veriacich v obmedzenom režime od pondelka 11. mája 2020. Nakoľko musíme pripraviť technické zabezpečenie. Chceme podotknúť, že návšteva baziliky nebude vekovo obmedzená. V živých prenosoch budeme naďalej pokračovať. Zostáva v platnosti dišpenz od povinnej účasti na bohoslužbách v nedele a sviatky.

